Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie  informuję, iż  zakończyło się głosowanie internetowe  w Konkursie pt.  "Szkoła przyjazna ekonomii społecznej na Warmii i Mazurach w 2019 roku w Głosowaniu Publiczności.  Platforma była aktywna od 30 sierpnia do 10 września  2019 r. do godziny 8:00. Jednocześnie informujemy, iż uroczyste rozstrzygnięcie przedmiotowego Konkursu nastąpi podczas  I GALI EKONOMII SPOŁECZNEJ NA WARMII I MAZURACH,  która będzie miała miejsce w dniu 27.09.2019 r. o godzinie 18:00 w Warmińsko-Mazurskiej Filharmonii im. Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie.

 

W wyniku otwartego głosowania internetowego w tzw.  Plebiscycie Publiczności na „Szkołę Przyjazną Ekonomii Społecznej w woj. warmińsko-mazurskim” Laureatem Konkursu został Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Kresowiaków w Bartoszycach. Szkoła nr 1 w Bartoszycach otrzymała 61% spośród wszystkich oddanych głosów w przedmiotowym Konkursie tj. 1005430 głosów.

 

Szczegółowe informacje o Konkursie pt.  "Szkoła przyjazna ekonomii społecznej na Warmii i Mazurach w 2019 roku w Głosowaniu Publiczności, udziala specjalista ds. budowania współpracy nauka-biznes-ekonomia społeczna - Dariusz Jóźwiak  tel.: (89) 521 95 23 adres e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.l